Kurumsal

"İş ve Politika Geliştirme" Şirketimiz ile Eylül 2011'de iş ve çalışma hayatında yeni bir başlangıç yaptık. Başta danışmanlık ve piyasa araştırması olmak üzere çok yönlü hizmet veren şirketimizin sitemizdeki çalışma alanlarına bakarak, çalışmalarımız ve faaliyetlerimiz hakkında özet bilgi sahibi olabilirsiniz.

Diğer iş faaliyetlerinin yanı sıra şirketlere, kamu kurumlarına ve sivil toplum kuruluşlarına, yurtdışında iş geliştirmeye yönelik olarak danışmanlık yapmaktadır. Bahse konu danışmanlık kapsamındaki hizmetler; yurtdışı tanıtım ve promosyon çalışmaları gerçekleştirmek, şirket ve kurumların yurtdışına açılımlarına katkı sağlamak, bu şirket ve kurumları beklenen amaca yönelik olarak işbirliği partnerleri ile bir araya getirmek, Yurtdışından şirketlere müşteri bulmak ve müşterilerinin yurtdışı şirketlerle birlikte işbirliği yapmalarını imkanlar sağlamak olarak özetlenebilir.

Biz ticaret ve yatırımın tek boyutlu olarak gerçekleşmesinden öte, ticaret ve yatırımın ülkelerin ve toplumların işbirliğine ve yakınlaşmasına da imkan yaratmasını arzu ediyoruz. 

Şirketimizin merkezi Ankara'da olup, Düsseldorf'ta da bir irtibat büromuz bulunmaktadır.

Dr Hakan Akbulut Özgeçmiş